Olimp High Endu :: AriniAudio
Elektroakustyka i Psychoakustyka :: Odpowiedzi

Elektroakustyka i Psychoakustyka
Krótkie Odpowiedzi Na Nurtujące Ciebie Pytania

To jasne, że dokonany przez Ciebie wybór winien spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. Wybór, dokonany raz na dłuższy okres czasu. Nie jest żadną niespodzianką, że w procesie podejmowania decyzji będą rodzić się wątpliwości, rozterki i że pojawią się pytania. Jestem gotowy w każdym zakresie swojej działalności udzielić Tobie wyjaśnień, rozwiać wątpliwości, doradzić i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

W Jakiej Klasie Wzmacniacz Wybrać?

Często słyszę pytanie w jakiej klasie wzmacniacz będzie lepszy? Optymalna konfiguracja jest zależna od wielu czynników. Generalnie wzmacniacze w czystej klasie A są nie do końca poprawne technicznie. Wnioski z testu, które mogą pomóc Tobie znaleźć odpowiedź przeczytasz klikając tutaj

Jak zdobyć indywidualnie strojony przewód Individual ?

Należy skontaktować się ze mną i przedstawić zastosowanie nowych przewodów. Na podstawie rozmowy podejmuję decyzję jakie warunki należy spełnić, aby można było je zamówić, zaprojektować i wykonać specjalny kabel. Najczęściej potrzebne są odsłuchy w studio lub docelowym systemie Klienta. Niekiedy wystarcza materiał dźwiękowy, który odsłuchiwany jest w studio AriniAudio lub rozmowa. Niektóre rozwiązania już są gotowe i można je przesłuchać we własnym systemie.

To Niesłychane! Polecam Tutaj:

Precyzyjnie Strojone Audio :: Individual

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved