Olimp High Endu :: AriniAudio
Kable Individual™ Do Głośników Aktywnych Audium

Individual :: Audium Comp Active
Kable Do Głośników Aktywnych

Głośniki szerokopasmowe upraszczają tor audio. Podobnie czynią konstrukcje aktywne. Gdyby zamknąć te dwie koncepcje w jednej obudowie? Zrobiła to niemiecka firma Audium. Wszystkie modele są dostępne w wersji pasywnej, aktywnej i półaktywnej.

Konstrukcja klasyczna - pasywna - daje więcej możliwości precyzyjnego strojenia brzmienia i zastosowania High Endowego wzmacniacza. Zastosowanie koncepcji aktywnej skraca tor audio i oferuje nieograniczony zapas dynamiki, który pozwala wypełnić dźwiękiem nawet naprawdę spore pomieszczenia.

Jakie są wady? Mniejsze możliwości dopasowania poszczególnych elementów toru audio stanowi tutaj ograniczenie. Oddzielny wzmacniacz jest aktorem, który ma znaczący wpływ na efekt końcowy i daje możliwości dostrajania. Jeśli lubisz klasyczne rozwiązania, to głośniki aktywne nie są dla Ciebie.

Jakie są zalety? Zestawy szerokopasmowe aktywne Audium stanowią lekarstwo na coraz częściej spotykany w urządzeniach audio brak średnicy. Są naprawdę szybkie, detaliczne, spójne fazowo i maja świetna barwę.

Kable Individual do głośników aktywnych Audium zaprojektowałem, aby uczynić ich brzmienie jeszcze lepszym. Przewody te wprowadzają więcej kultury, zwiększają neutralność basu i poprawiają przestrzeń. Zwiększa to namacalność, dźwięku i komfort odbioru. Po prostu słyszysz znacznie więcej.

Do głośników aktywnych warto rozejrzeć się za odtwarzaczem i przedwzmacniaczem w jednym urządzeniu, takim jak Quad Artera Play.

Przykładowy, minimalistyczny, system audio z głośnikami aktywnymi obejrzysz tutaj.

Wszystkich modeli szerokopasmowych głośników Audium przesłuchasz w salonie Akwa - Audio Projekt blisko Krakowa. Firma Akwa - Audio Projekt specjalizuje się w tworzeniu kompletnych, dopasowanych i zaaranżowanych akustycznie systemów aktywnych.

Kiedy będziesz decydował się na konkretne rozwiązania, koniecznie przesłuchaj i porównaj okablowanie konwencjonalne z rozwiązaniem dedykowanym Individual.

Individual :: Audium Comp Active - Specyfikacja techniczna

Średnica kabla
9 mm
Metale przewodnika
Struktura metalograficzna
Gruboziarnista i ukierunkowana
Warstwa wierzchnia przewodnika
Obróbka mechaniczna CNC
Konstrukcja kabla
Compact Sequential Coaxial
Ochrona sygnału
3 Layers Polymer + Shield
Styk z urządzeniem
HollowShield Plug™
Nachylenie zbocza na szczycie pasma
Odmiana propagacji fali akustycznej
Liniowa wznosząca
Kaskadowy system usuwania zakłóceń
Kabel nadaje się do użytku z
Głośniki szerokopasmowe aktywne Audium
Produkcja w manufakturze w Polsce

To Niesłychane! Polecam Tutaj:

Precyzyjnie Strojone Audio :: Individual

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved