Olimp High Endu :: AriniAudio
AriniAudio in English
Własna Sala Koncertowa :: Stereo Individual™

Systemy Stereo Individual
Brzmienie Dla Najbardziej Wytrawnych Koneserów
Jedyne Na Świecie :: Precyzyjnie Strojone w Twoim Salonie

Panowie wydobyli z mojego systemu maksimum możliwości.

Bez jeżdżenia po salonach i kupowania nowych i coraz droższych zabawek.

System po zaprojektowaniu kabli Individual gra naprawdę pięknie!

Jarosław Herdman

Wszystkie urządzenia audio mają swoje niedomagania, a akustyka też robi swoje. Akustyka nie jest ani zła, ani dobra. Akustyka po prostu jest faktem zastanym i trzeba się do niej dostosować zamiast zmieniać w nieskończoność zabawki.

Do tego celu wykorzystaj elitarne rozwiązania. Między innymi indywidualnie strojone okablowanie, ale też i szereg innych zabiegów, o których możesz dowiedzieć się dopiero kontaktując się ze mną osobiście.

Bądź inny i dopnij swego. Bez lat zmieniania sprzętu i wydawania kroci na coraz to nowe ozdoby, które nie usprawnią podstawy systemu. W końcu chcesz nareszcie dorwać króliczka i delektować się prawdziwym brzmieniem muzyki. Takim, że gwiazdy rocka zagrają w Twoim salonie jak po solidnej porcji koksu:

Brzmienie Dopasowane Do Ciebie i Akustyki Salonu
Lepsze Niż Cokolwiek, Co w Życiu Słyszałeś

Mamy już dobrane wybitne urządzenia, które znakomicie uzupełniają się nawzajem. Pomimo tego, poszukiwanej wspaniałości nadal nie ma. System nie gra na miarę swoich możliwości, brakuje dynamiki, a płyty rockowe wywołują czasem krwotok z uszu. Wielu twierdzi, ze to jest wina akustyki i nie da się z tym nic zrobić. Teraz najlepiej wydać drugie tyle na adaptację akustyczną. Najlepiej taką, która zniweczy urok Twojego salonu...

Każde pomieszczenie ma inną akustykę, ale akustyka to nic innego jak modyfikacja balansu tonalnego i chodzi o to, żeby się do niej dostosować.

Dla strojonych przeze mnie systemów audio cały komplet okablowania tworzony jest od podstaw. Kable projektowane są według odsłuchów w Twoim salonie w taki sposób, aby wyrównać i wygładzić postać balansu tonalnego zgodnie z akustyką Twojego pomieszczenia.

Dzięki temu każdy element jest zasilany prawidłowo, a sygnał przekazywany między urządzeniami jest najwyższej jakości. Koniec problemów z przerzucaniem kabli i niemającymi końca kosztownymi kombinacjami.

Pozwalam na pewne odchylenia w odniesieniu do idealnego wzorca brzmienia uwzględniając Twoje osobiste preferencje i wykorzystując muzykę, którą lubisz najbardziej.

Jeśli jesteś osobą, która ponownie chce się uczyć i co najważniejsze – otrzymać to, czego naprawdę potrzebuje - możemy wspólnie osiągnąć TEN cel. W końcu wolisz mieć rację, czy stworzyć coś wybitnego i być szczęśliwy?

To Niesłychane! Polecam Tutaj:

Precyzyjnie Strojone Audio :: Individual

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved