Olimp High Endu :: AriniAudio
Wzorcowe Przewody Cyfrowe Digital Reference

Kable Cyfrowe
Bezstratna i Super Szybka Transmisja Sygnału

Nie spodziewałem się, że zmiana kabli przyniesie tak dużą poprawę!

Rezultaty odczułem natychmiast, a dłuższe odsłuchy tylko mnie utwierdziły.

Prezentacja "nabrała powietrza" i zwiększyła się przestrzeń.

Dźwięk stał się bardziej wyraźny. Poprzednio był przytłumiony.

W wysokich tonach pojawiły się szczegóły, których wcześniej nie słyszałem.

Bas też brzmi bardzo dobrze!

Tomasz Derus

Wzorcowe przewody cyfrowe Digital Reference są dla Ciebie, jeśli wymagasz perfekcyjnej prezentacji każdego instrumentu i wglądu w najdrobniejsze niuanse nagrania. Zdobędziesz konstrukcję spełniającą ścisłe parametry przesyłu w standardzie S/PDIF albo super szybkiej transmisji USB 3.1. Zadziwi Ciebie wiernością i obfitością przekazu. Wiedzę o przesyłaniu dźwięku w domenie cyfrowej znajdziesz poniżej kolekcji. Teraz zapraszam do konkretów:

Kable Coaxial 75 Ω w Standardzie S/PDIF

Eternel S/PDIF Digital Reference
Dla zaawansowanych: Eternel S/PDIF Digital Reference to wzorcowo działające przewody cyfrowe. Zapytaj o nie, jeżeli Ty i Twoj system jesteście już na to gotowi

Kable Symetryczne XLR :: 110Ω w Standardzie AES/EBU

Eternel AES/EBU Digital Reference
Cyfrowy Eternel XLR wykorzystuje wszystkie nowinki techniczne serii referencyjnej. Do tego jest idealnie zgodny z wytycznymi AES3. Zastosuj ten interkonekt symetryczny, a wreszcie usłyszysz wszystko

Kable Do Super Szybkiego Przesyłu Danych USB 3.1

Eternel USB Digital Reference
Z wzorcowym przewodem cyfrowym Eternel USB Digital Reference dokonasz super szybkiej transmisji danych w standardzie USB 3.1. Po zastosowaniu i włączeniu muzyki doznasz szoku i niedowierzania

Kable cyfrowe AriniAudio

Kiedy decydujesz się na rozdzielenie źródła (napędu, transportu audio) od przetwornika cyfrowo - analogowego (DAC) zazwyczaj staje się koniecznością skorzystanie ze standardu coaxial. Kable cyfrowe są również wykorzystywane podczas realizacji dźwięku na wielu jego etapach.

Istotne jest spełnienie warunków technicznich, o czym rzadko się mówi. Prawdziwy przewód w standardzie S/PDIF (coaxialny) musi być przewodem współosiowym oraz posiadać precyzyjnie dobraną impedancję falową w zgodzie ze standardem Red Book. W przewodzie Eternel USB Digital Reference zastosowałem wtyki ekranujące HollowShield Plug™ mojej konstrukcji oraz gęsty i szczelny ekran ze srebrzonej miedzi, co dodatkowo pomaga uzyskać prawidłowe wyniki.

Pamiętaj o tym, że takie szczegóły się liczą, ponieważ mamy tutaj doczynienia ze strumieniem bitów w czasie. Uniemożliwia to stosowanie korekcji błędów pomiędzy odbiornikiem i nadajnikiem. Błędy powstałe z winy kabla są traktowane jak prawidłowe informacje na wejściu (receiver).

Kable cyfrowe AriniAudio

Dopiero spełnienie wszystkich tych surowych wymogów pozwala cieszyć się maksymalnymi możliwościami dzielonego odtwarzacza audio.

Kabel cyfrowy jest jednym z najtrudniejszych do zaprojektowania i zapewne wielu doświadczonych audiofili już wie jak trudno jest dobrać właściwy. Transport i DAC są wrażliwe na połączenie, podobnie jak w przypadku stosowania nagrywarek. Niewłaściwy dobór tego elementu toru akustycznego bardzo często staje się przyczyną, że doskonałe urządzenia nie dają właściwych rezultatów. W takim przypadku warto pozyskać odpowiedni przewód cyfrowy (digital, coax).

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved