Olimp High Endu :: AriniAudio
Polski producent przewodów klasy high end

AriniAudio
Jak Było Na Początku

Od wczesnego dzieciństwa uwielbiałem wsłuchiwać się w dźwięki. Wieczorami wyłapywałem wszystkie szmery. Od zawsze lubiłem zgłębiać zagadnienia techniczne. Nigdy nie czułem zmęczenia, czy znużenia tworzeniem nowych rzeczy.

Jak trochę podrosłem, zabrałem rodzicom kaseciaka i katowałem go bez końca ciągle tymi samymi taśmami. Potem zacząłem podłączać do niego różne głośniki. Wszystkie, jakie były pod ręka. Bawiłem się w nieskończoność zmieniając elektronikę i przestawiając kolumny wszędzie gdzie się dało. Jarałem się zmianami w brzmieniu. Kiedy zabrałem się za odtwarzacze przenośne i rozmaite słuchawki, moje skłonności pogłębiły się. Na moje szczęście wszystko notorycznie się psuło, więc co chwilę miałem coś nowego.

Paranoję w świecie audio dostrzegłem dużo później, kiedy dorwałem się do „poważniejszej” elektroniki. Testowałem wszystko, co wpadało mi w ręce. W większości konfiguracji dźwięki stawały się zupełnie nie do wytrzymania. Tego nie mogłem zrozumieć.

Nie dawało mi to spokoju. Powracały do mnie wciąż te same natrętne pytania. Dlaczego High End brzmi nierzadko tak obrzydliwie, ze ledwo można to znieść?

W wieku 24 lat słyszałem wyraźnie tony do 30kHz. Moje liczne badania audiologiczne wykazują idealnie liniowy słuch. Jestem chorobliwie ambitny, pracowity i lubię wyzwania. Cholernie dobry punkt wyjścia do działalności profesjonalnej.

Projektowanie i konstruowanie od podstaw
Kabli audio High End

Pytania i ambitne wyzwania skłoniły mnie do utworzenia firmy. Jej nazwa oznacza: Argentum intelligence in Audio i jest pewnego rodzaju mottem.

Urządzenia elektroniczne audio wyróżnia czułość i wrażliwość. System muzyczny to nie jedno urządzenie, a zespół takich urządzeń. Tutaj liczy się tylko całość i efekt końcowy. Dobrze o tym wiem i dlatego kolekcja mojego okablowania pomaga odnaleźć syntezę w najlepszym jej wydaniu.

Moje rozwiązania produkowane są we własnej manufakturze z zastosowaniem najnowszych technologii. W tym tkwi przewaga. Kable AriniAudio wykonywane są dla zaspokojenia często wyrafinowanych, specyficznych i indywidualnych potrzeb moich Klientów. Nadto ręczna produkcja pozwala na prowadzenie 100% kontroli jakości dla każdego egzemplarza i na każdym etapie jego powstawania.

Kable na zamówienie Individual

Jako jedyna firma oferuję zaprojektowanie Twojego przewodu od podstaw i o ściśle określonym brzmieniu. Wykonawca, realizator czy entuzjasta dobrego dźwięku może zamówić dla siebie kable Individual o niepowtarzalnych właściwościach i dopasowane do barwy głosu, systemu muzycznego, studia nagrań czy domowego systemu audio. Tą niepowtarzalną okazję wykorzystało już z wielkim sukcesem wielu moich Klientów wyciskając ze swoich urządzeń 100% ich możliwości.

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved