Olimp High Endu :: AriniAudio
Opinie koneserów szlachetnego brzmienia o AriniAudio™

AriniAudio
:: Opinie i Wnioski Koneserów Brzmienia ::

Twoja opinia jest cenna, ponieważ służy doskonaleniu moich rozwiązań.

Zacytuję słowa użytkowników i moich przyjaciół:

Wzorcowe okablowanie symetryczne Eternel XLR The Reference

O profesionalizmie Pawła nie będę wspominał, ponieważ każdy pewnie powie to samo... Ale to co Pan zrobił z tym kablem to jest mistrzostwem świata!

Scena i głębia powalają z nóg. Nic się nie narzuca, a słychać każdy detal. Naturalność i barwa to ideał, ale średnie to poprostu poezja!

Wraz z każdą godziną od wpięcia w system kabel pokazywał wszytko co najlepsze i cały czas mnie czymś zaskakiwał, gratulacje!

Dawid Nowak

Okablowanie głośnikowe DarkStarr BFA
Interkonekt AcousticStarr RCA

Po włączeniu w system oniemiałem, ponieważ to przekroczyło moje oczekiwania!

Dźwięk nabrał mocy, a scena jest pięknie poukładana w jedną całość. Kontrola w całym paśmie i niczego nie brakuje.

Ale to co Dark zrobił z basem to jest kunszt najwyższych lotów! Takiej mocy i kontroli niskich tonów wcześniej nie słyszałem!

Polecam gorąco i pozdrawiam!

Krzysztof Macięga

Montaż gniazd i okablowanie Individual do słuchawek Takstar HF580

Te słuchawki urzekły mnie swym dźwiękiem... I ceną. Jednakże brzmienie od początku wydawało mi się nienaturalnie przytłumione, a fabryczny kabel budził podejrzenia.

Wysłanie słuchawek do Pana Pawła okazało się świetnym pomysłem! Słuchawki z kablem Individual grają bardzo przyjemnym, naturalnym dźwiękiem z szeroką sceną i dobrym obrazowaniem.

Chciałbym również wspomnieć o jakości. Kabel jest solidnie wykonany, a wstawione gniazda wyglądają bardzo dyskretnie i można by się nawet pokusić o myśl, iż jest to fabryczne rozwiązanie!

Z czystem sumieniem polecam taką przeróbkę oraz customowy kabel Individual wszystkim posiadaczom słuchawek Takstar i nie tylko!

Jakub Pleskowicz

Kondycjoner sieciowy SpectrAl Ultimate

Spectral Ultimate otrzymałem na dwutygodniowy test. Po pierwszych sekundach odsłuchu poczułem ogromną zmianę: Wszystko stało się bardziej szczegółowe ale bez eksponowania czegokolwiek. Bas nabrał niespotykanej mocy i rozdzielczości. Nie było powrotu do poprzedniego rozwiązania!

Spectral Ultimate zasila DAC'a PS Audio Directstream i wzmacniacz Vitus RI-100. Sceptykom polecam test odsłuchowy. Naprawdę warto!

Witold Nycz

Strojenie systemu stereo z Sonus Faber Amati Futura i The Gryphon Diablo

W tych kablach jest coś magicznego. Są bardzo detaliczne, ale przedstawiają muzykę jako całość.

Słyszysz wszystko osobno, ale w pięknej całości. Wiem czy gościu miał umyte ręce jak szarpał za struny ale też czuję klimat studia gdzie to nagrali.

Kable mam już na amen. Teraz reszta. Najważniejsze to nowe poszukiwania. Dzięki bardzo!

Mariusz Szydłowski

Modyfikacja słuchawek Beyerdynamic DT 990 Pro Individual z rekablingiem

Po dłuższym odsłuchu mogę powiedzieć, że słuchawki grają znakomicie. W odniesieniu do fabrycznych DT990 Pro śmiało stwierdzę, że jest o klasę wyżej.

Bardzo miła w interpretacji scena oraz holografia. Przybliżona jest nieco średnica, a biorąc pod uwagę mojego DACa, zgrywa się to lepiej. Brzmienie jest bardziej neutralne i dojrzalsze. Dzięki Paweł! Nie mogę się doczekać aż kupię jakąś lampę!

Robert Feliński

Kondycjoner sieciowy SpectrAl Studio
Kable zasilania Furion

Zdecydowałem się na kondycjoner Spectral Studio wraz z kablem zasilającym Furion.

Po kilkudziesięciu godzinach odsłuchów mam pewność, że dobrze znane nagrania zyskały soczysty bas i ujawniły więcej szczegółów.

Dla mnie to wystarczająca zachęta i skorzystam z kolejnych rozwiązań AriniAudio.

Robert Bogusz

Kable zasilania Furion

Genialny przewód zasilający!

Jarosław Filipiak

Kable do gramofonu Arius Phono Reference

Przewód osłuchany i w skrócie: Niski, rytmiczny bas, głębia, powietrze i rozdzielczość. No i ŚREDNICA!

Wokale i instrumenty akustyczne: Super! Poszukiwania kabli do gramofonu zakończone.

Jarosław Kleinschmidt

Kabel głośnikowy BFA AcousticStarr

Po podłączeniu kabli AcousticStarr system się ożywił. Góra jest znakomita i wolna od jakichkolwiek przerysowań. Średnica jest czysta i o ładnej barwie. Poprawiła się przestrzeń i lokalizacja źródeł. Niespodzianką jest bas, który został uporządkowany, szybki i kontrolowany. Schodzi bardzo nisko.

Kable grają z Musical Fidelity M3SCD i wzmacniaczem M6si: REWELACJA!

Paweł Wieczorkiewicz

Sygnałowe RCA Individual :: Lampowa barwa dźwięku

Byłem niezadowolony z barwy dźwięku przy odsłuchu ze SPOTIFY. David Gilmour z Pompejów na moim sprzęcie to był odbiór jak z "folderu reklamowego". Szukałem więc ratunku dla CXN’a.

Poprawa jest bardzo duża. Dźwięk stał się nasycony, wyrazisty i plastyczny. Scena wypełniła się. Bardzo dziękuję za dobór odpowiedniego okablowania. To strzał w dziesiątkę!

Grzegorz Sirow

Kabel Individual do słuchawek Sony MDR-Z7

Słucham płyty Scorpions Acoustica. Teraz sopran przestał kłuć w uszy i stał się przyjemniejszy. Bas jest bardziej spójny i schodzi jeszcze niżej. Na scenie więcej się dzieje! Więcej jest powietrza i szczegółów instrumentów.

Czuję się jakbym z zamkniętego pokoju przeniósł się na salę koncertową! Jestem pod ogromnym wrażeniem i przekazuję wyrazy uznania.

Tomasz Kozłowski

Kable Individual do AKG Q701

Zbiór pojedyńczych dźwięków zamienił się w spójną, świetnie brzmiącą MUZYKĘ, w której niczego nie brakuje ani nie ma za dużo!

Dariusz Szczepaniec

Kable zasilające Eternel IEC The Reference
Kable zasilające Escape From Utopia IEC

Escape from Utopia prezentuje niesamowitą przestrzeń. W bezpośrednim porównaniu z Furionem cofnęła bas, a uprzywilejowaniu uległa detaliczna i urokliwa średnica.

Eternel gra pełną i nasyconą średnicą, a wszystkie informacje zawarte w tym zakresie brzmią bogato i konkretnie. Bas jest kontrolowany i melodyjny.

Perkusista, Tomek Galicki, Filharmonia Dolnośląska

Kable zasilania Furion IEC

Furion posiada niesamowite właściwości brzmieniowe. Bas jest przepiękny. Średnica wyrazista i namacalna. Góra nic nie traci na rozdzielczości.

Jest perfekcyjnie zbudowany i łatwy w układaniu. Świetny do mocnych wzmacniaczy (np. Hegel H300).

Sławek Kaliciński

Interkonekt XLR DarkStarr

DarkStarr wywiera przemożny wpływ na bas. Niskie schodzą bardzo głęboko.

Naturalność jest słyszalna w całym paśmie i detaliczność jest znakomita. Chodzi oczywiście o średnicę, która jest atutem! Jest to moim zdaniem wielka zaleta! Pojawiają się niesłyszalne chórki, gitary i smaczki, których do tej pory nie znałem.

Scena sięga głęboko, gdzie słychać trzecie, a nawet czwarte plany.

W moim systemie to interkonekty Wielkiej Klasy.

Perkusista, Tomek Galicki, Filharmonia Dolnośląska

Interkonekt XLR DarkStarr
Kabel głośnikowy BFA DarkStarr
Eternel S/PDIF Digital Reference
Zwory z limitowanej edycji DETOX

Nie spodziewałem się, że zmiana kabli przyniesie tak duże pozytywne efekty w moim systemie! Rezultaty odczułem natychmiast po wpięciu kabli. Dłuższe odsłuchy utwierdziły mnie w tym przekonaniu.

Prezentacja "nabrała powietrza" i zwiększyła się przestrzeń. Dźwięk stał się bardziej wyraźny. Okazało się, że na poprzednich kablach był przytłumiony. W wysokich tonach pojawiły się szczegóły, których poprzednio nie słyszałem. Bas też brzmi bardzo dobrze!

Tomasz Derus

Interkonekt RCA SilverStarr
Kabel głośnikowy BFA SilverStarr
Zwory głośnikowe Solar Wind

Muzycy wyszli przed kolumny, a góra zaczęła być taka, jak powinna. Scena poszerzyła się i nabrała powietrza. Kable delikatnie uspokajają niedoskonałości i korygują przestery. Słuchając żeńskich wokali usłyszymy jak wokalistki kończąc słowa delikatnie dotykają językiem podniebienia. To jest świetne i nawiązuje do ideału neutralności! W końcu zacząłem cieszyć się muzyką!

Adam Kałużny

Strojenie systemu Beyerdynamic DT 990 Pro < iFi iCan < iFi iDSD

Wykonał Pan fantastyczną pracę i w zupełności trafił w moje gusta! Endorfiny wydzielają się w ogromnej ilości jak słucham każdej muzyki.

Pięknie jest zorganizowana przestrzeń i scena jest tak szeroka, jak głęboka. Dźwięk ocieplił się o tyle, ile sobie życzyłem. Całość gra naprawdę pięknie. Poezja!

Marcin Kosiorek

Interkonekt RCA SilverStarr
Kable do gramofonu Arius Phono Reference

Te kable tak mnie zaintrygowały, że postanowiłem wypożyczyć dwa: SilverStarr i Phono. Zostały oba.

Przerobiłem tony renomowanych przewodów na litery: PJ, W, O, V, A itd. Żaden nie zagrał z takim rozmachem, precyzją i finezją jak AriniAudio.

Myślałem, że znalezienie przewodu do gramofonu będzie zadaniem awykonalnym. Zaskoczenie: Nisko schodzący, niesamowity bas, świetna rozdzielczość, a góra czysta, czytelna i wyrazista. To, co pan zrobił ze środkiem pasma to jest mistrzostwo!

Muzyka nabiera blasku, powietrza, a szczegóły są bardziej wyraziste (wyszły z zaświatów).

Dariusz Kawecki

Interkonekt RCA DarkStarr

Miałem niedosyt w moim systemie tzw. wypełnienia dźwięku na wokalach i w niższym paśmie. DarkStarr pokazał zalety kabla ze srebra, ale dał też oczekiwane dociążenie średnich i niskich tonów. Pozwolił systemowi pokazać pełne możliwości. Wszystko na swoim miejscu. Scena jest tak szeroka, jak głęboka.

Jest dynamiczny, szczegółowy i jednocześnie muzykalny. Bez oznak chłodnego, czy sterylnego grania. Słychać pracę strun i tak samo wybrzmienia pudła rezonansowego. Bas potrafi zejść bardzo nisko. Nie jest nadmiernie twardy, ale dobitny, z wystarczającą kontrolą. Myślałem, że moje kolumny nie potrafią grać tak nisko.

Doskonały do odsłuchów głośnych, ale też cichych, nocą. Mogę wyrazić słowa uznania, dobra robota!

Grzegorz Wińczyk

Kable RCA Hurican

Trafiłem w 10. Ten kabel niesamowity! Mało, że spełnił moje wymagania, jest znacznie lepszy niż oczekiwałem w tej cenie. Naprawdę super inwestycja. Zdecydowanie polecam.

Bogusław Born

Strojenie systemu Sony MDR-Z7 < Audio Research CD 6 < Mytek Manhattan

Seryjne są po prostu nudne. Im dłużej słucham modyfikacji Individual, tym bardziej się jaram. Prezentacja przestrzeni pełne 3D. Bas, dynamika i detal idealne. Można słuchać zarówno głośno, jak i cicho. Dla mnie to doskonałe połączenie żywiołów.

Arkadiusz Gregorczyk

AKG K240 Individual

Pawle, słuchawki żeś zrobił gryfne. Twoja praca to arcydzieło. Czystość dźwięku, subtelność i muzykalność. Jestem zachwycony. Już jedenastu moich znajomych powiedziało to samo. Dziękuję,

Marek Muras

Interkonekt RCA DarkStarr
Kabel głośnikowy BFA DarkStarr

DarkStarr'y wpiąłem po dwukrotnie droższych kablach. Pierwszy był bardzo dobry w scenie, przestrzeni, lokalizacji, zwinności, ale było go trudniej wpasować w system. Bas był zbyt słaby i gorzej zróżnicowany. Drugi też był niezły, ale w drugą stronę. Takie łagodne, bezpieczne i pulchne granie.

Myślałem, że nie da się połączyć wszystkich zalet, kiedy wpiąłem DS i się zdziwiłem: Przestrzeń bardzo dobra, scena i lokalizacja instrumentów wyśmienita. Realistyczne obcowanie z głosem ludzkim. Średnica nienachalna i bardzo dużo ukazuje. Aksamitna prezentacja ze świetnym, zróżnicowanym i obfitym basem, co cieszy.

Wysokie mają ogrom informacji. Każdy niuans słychać. Mamy wszystko: Każdy najdrobniejszy dźwięk. Skutkuje to większą przestrzennością ale też całościowo góra jest lotna i delikatna. Wyższy bas jest lepiej podany i bardzo czytelny. Całościowo lepiej to się słyszy.

Przy cichym i bardzo cichym słuchaniu nie występuje kompresja w dźwiękach. Jest zejście. Jest namacalna średnica i szczegół na górze. To bardzo ważny atut. Wyśmienite przewody!

Połączenie wody i ognia. Dobroci z dwóch poprzednich bez ich wad. Myślałem że tak się nie da, a tu zdumienie. Sprzedałem moje dotychczasowe okablowanie jako używane, kupiłem nowy komplet DS i zostały mi pieniądze na źródło i sieciówki.

Patryk Kowalski

Sygnałowe RCA Individual :: Lampowa barwa dźwięku
Głośnikowe BFA Individual :: Lampowa barwa dźwięku
Komplet kabli zasilających Furion

Teraz jakość dźwięku pozwala mi na analizę nagrań. To jest fantastyczne!

Miałem wiele kabli i były to różne doświadczenia.

Teraz jest super i czekam kiedy znowu pochłonie mnie ukochana muzyka!

Perkusista, Tomek Galicki, Filharmonia Dolnośląska

Kable mp3 do Apple

Kable są doskonałej jakości, ładne i spełniły moje oczekiwania. Brzmienie też na odpowiednim poziomie.

Paweł Tura

Kable do gramofonu Arius Phono Reference

Kabel sprawuje się świetnie. W porównaniu do dotychczas stosowanego udało mi się poprawić:

- Zbicie wysokich tonów ze szklistego i ostrego brzmienia, na wyrazistą i szczegółową górę, która znacznie się uspokoiła. Wszystko słychać.

- Średnica bardzo ładna, ale co najważniejsze: Bardzo uporządkowana i dobrze współgrająca z pozostałym pasmem.

- Uporządkowanie całego pasma spowodowało rozszerzenie sceny korespondujące z poprawą stereofonii.

Porządek i ład tonalny. To podoba się tym co kochają muzykę.

Jarosław Wieczorkowski

Kable RCA Hurican

Przewód bardzo estetyczny i dobrze wykonany. Mam DarkStarr'a i porównałem w moim systemie. Hurican imponuje szerszą i wysuniętą w stronę słuchacza sceną. Doskonale prezentuje niuanse nagrania. Za takowy efekt odpowiedzialne są górne częstotliwości, które są dobrze akcentowane, ale i szlachetne. Dolne częstotliwości są równie dobrze zdefiniowane i mięsiste jak w Darku. Bardzo ciekawe brzmienie.

Michał Lewicki

Strojenie systemu z gramofonem Nottingham Space i wkładką Ortofon

Panowie wykazali się dużą wiedzą i wydobyli z mojego systemu maksimum możliwości. Bez jeżdżenia po salonach i kupowania nowych i coraz droższych zabawek.

System po ich strojeniu, włącznie z zaprojektowaniem kabli Individual, gra naprawdę pięknie!

Jarosław Herdman

Strojenie systemu z głośnikami Tannoy Definition DC8 Ti

Wszystkie prace zostały wykonane ze szczególną dbałością o szczegóły, a wysoka kultura techniczna była gwarancją znakomitej współpracy. Firma wykazała się dużym zaangażowaniem, wiedzą i umiejętnościami.

Janusz Polowiec

Bose QuietComfort 25 Individual

Postanowiłem wymienić cieniutki przewód moich słuchawek. Paweł namówił mnie jednak na wykonanie korekcji komór. Modyfikacja okazała się strzałem w dziesiątkę! To czego mi brakowało (przestrzeni dźwięku i soczystości basów) pojawiło się dokładnie tak jak tego oczekiwałem. Sama współpraca z Pawłem bardzo profesjonalna!

M. Adamaszek

Strojenie sali kinowej z Monitor Audio Gold GX100 i Cambridge Audio

Zadania zostały wykonane doskonale. Sprostano wszystkim moim wymaganiom. Z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować.

Mateusz Całka

Strojenie systemu ze wzmacniaczem lampowym MingDa MC34-A

AriniAudio to kreowanie brzmienia, którego ostatecznym skutkiem było "wyciśnięcie" z mojego sprzętu stereo maksimum możliwości. Na wyrazy uznania zasługuje wzorcowy kontakt Pawła z klientem oraz wiedza techniczna.

Michał Lewicki

Kable Individual do AKG

Kabel zrobił to czego chciałem: Podkreślił bas pozostawiając detale, ocieplił śprec0nicę i pogłębił scenę. Dobra robota.

Paweł Kogut

Strojenie systemu z HECO The Statement i Aurum

Efekty pracy spełniają wszystkie założone oczekiwania. Rzetelność i pełen profesjonalizm to tylko niektóre z zalet. Firma doskonale radzi sobie z powierzonymi zadaniami.

Hubert Harabasz

Beyerdynamic DT 880 Edition Individual

Poprosiłem Pawła o modyfikację słuchawek Beyerdynamic. Jakość wykonania i dbałość o stronę wizualną robią wrażenie. Jestem zachwycony uzyskaną przestrzenią i czystością dźwięku. Polecam wszystkim poszukiwaczom rzeczy wyjątkowych.

Arkadiusz Gregorczyk

Kable gitarowe Individual

Wow, coś wspaniałego! Nie sądziłem że różnica będzie AŻ TAK odczuwalna! Dźwięk soczysty, pełny i nie poznaję swojego sprzętu ile potencjału się w nim marnowało! Wydobycie niskiego pasma nawet przy przesterze i to mocnym sprawia że dźwięk jest pełny i do tego selektywny.

Witold Chowaniec

Interkonekt RCA AcousticStarr

Bardzo naturalne brzmienie z detalami i górą, która u mnie okazała się delikatna. Kabel świetnie wykonany, polecam!

R. Grudziński

Beyerdynamic DT 990 Pro Individual

Dopiero po modyfikacji zauważyłem, jak mocno przytłumione były słuchawki w wersji fabrycznej.

Teraz jest inaczej. Wszystko przy zachowaniu wspaniałej subtelności i delikatności dźwięku.

Dobrze zainwestowałem środki.

Piotr Stankiewicz

Kable Individual RCA do Harman/Kardon HD970 oraz HK970

Nie byłem do końca przekonany, że dźwięk zależy tak mocno od kabli. Po przetestowaniu różnych zestawów okablowania byłem pod dużym wrażeniem. Przekonałem się, że rozwiązanie Individual będzie dla mnie najlepsze. Doskonała robota!

Arsłan Khusainov

Słuchawki HD668B Individual

Dokładnie tego oczekuję po słuchawkach studyjnych.

Aston, Forum 7String

Słuchawki HD661 Individual

Nie mogłem uwierzyć, że to moje słuchawki tak grają... Teraz jest bas, są ciepłe i naturalne wokale i nawet przestrzeń jest lepsza. Wszystko na swoim miejscu.

Bartek Lewicki

Kabel gitarowy Prince

Prince mile mnie zaskoczył. Super brzmienie ale przede wszystkim niesamowita dynamika. Bardzo dobra selektywność i kontrola. Polecam wymagającym gitarzystom!

J. Krakowski

Fan Klub AriniAudio

Serdecznie zapraszam do udzielania się w wątku poświęconym rozwiązaniom AriniAudio. W nagrodę za rzeczową i merytoryczną dyskusję czekają specjalne niespodzianki:

Fan Klub AriniAudio

Pozostałe Wnioski i Recenzje o AriniAudio

Opinie użytkowników o okablowaniu SilverStarr

Opinie użytkowników o okablowaniu DarkStarr

Opinie użytkowników o kablach zasilających Furion

Wszystkie dostępne opinie o AriniAudio

Zapowiedź nowego SilverStarr'a XLR

Twoja Opinia Jest Dla Mnie Ważna

Twoja opinia jest dla mnie istotna, ponieważ nie mogę doskonalić moich produktów bez kontaktu z Tobą. To, co robię, przeznaczone jest dla Ciebie i Tobie ma jak najlepiej służyć.

Tutaj zamieszczam autoryzowane mini recenzje dotyczące moich rozwiązań przekazane przez Koneserów Doskonałego Brzmienia. Wszystkie starannie analizuję i wykorzystuję w celu dalszego doskonalenia i wdrażania do praktyki.

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved