Olimp High Endu :: AriniAudio
Indywidualnie Dopasowany High End :: Individual™

Individual
Jedyne Na Świecie :: Precyzyjnie Strojone Audio
Wydobędziemy Wszystko Co Drzemie w Twoim Systemie. Obiecuję

Przesłanie jest proste: Jeżeli wiesz, czego potrzeba

Twojemu systemowi, zapytaj czy kable Individual

mogą być nastrojone właśnie w taki sposób.

Tego jeszcze nie było!

Red. naczelny Tomasz Karasiński , StereoLife

Po przedstawieniu niedociągnięć brzmienia uzyskałem to, czego brakowało.

Nie znam takiej drugiej firmy, która tworzy kable pod twoje upodobania.

Gorąco polecam wszystkim, którzy wiedzą, czego chcą!

Perkusista, Tomek Galicki, Filharmonia Dolnośląska

Razem ze mną zaaranżuj brzmienie swojego systemu muzycznego. W celowy i świadomy sposób dopasujesz okablowanie do akustyki, urządzeń i swoich upodobań. Nigdy odwrotnie! Tylko w ten sposób wygrasz:

Strojony Indywidualnie System z Tannoy Definition DC8 Ti

Ostatecznie Dopasowane Rozwiązanie
Jeśli Wysoko Stawiasz Sobie Poprzeczkę

Pamiętam sytuacje z przeszłości moich przygód w świecie audio, gdy kupiłem nowy element systemu lub przewód i był to najlepszy sprzęt, jaki tylko mogłem sobie wymarzyć. Z tym, że to nie była prawda. Oszukiwałem samego siebie, że nie słyszę wad i ubytków, którymi się nowo kupione zabawki charakteryzowały.

Z czasem przyzwyczaiłeś się do tego, że w brzmieniu ciągle czegoś brakuje, a czegoś jest za dużo. Znasz to, prawda? Dlaczego tak jest, że pomimo trudu i zmagań Twój system nie brzmi dokładnie tak, jak byś sobie tego życzył? Kable audio, których używałeś dotąd, chociaż może i całkiem niezłe, nie były w stanie spełnić najbardziej podstawowych założeń.

Sytuacja jest wygodna dla producentów. Staje przed Tobą mur, który wydaje się nie do przekroczenia. Przez to miłośnicy dźwięku muszą ciągle przebierać w coraz to nowszych i droższych zabawkach. Kable z miedzi, kable ze srebra, kable z waty cukrowej – już sam nie wiesz co jest właściwe. Producenci zarabiają krocie, a ty gonisz króliczka w nieskończoność.

Spędziłem dużo czasu pracując nad złamaniem tych ograniczających „reguł”. Przy okazji stworzyłem coś niesamowitego. Pewnie nie uwierzysz od razu, bo większość Klientów musi doświadczyć tego osobiście:

Przełomowa Metoda Konstruowania
Nie Masowe, Ale Indywidualnie Dopasowane Do Twojego Systemu

Na podstawie Twoich uwag i oczekiwań, materiału dźwiękowego lub wspólnych odsłuchów, zaprojektujemy wspólnie nowy przewód. Taki, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb i wizji artystycznej. Taki, który wyciśnie wszystkie soki z twojego systemu muzycznego i pozwoli mu zagrać tak, jak nigdy dotąd.

To jest możliwe, o czym przekonali się już wybrani. Złapiemy tego kapryśnego króliczka. W końcu po to zaiskrzyła w Tobie miłość do muzyki i dźwięków.

Sam Stworzysz Muzyczne Show :: Individual

W manufakturze AriniAudio możliwe są dowolne geometrie i konfiguracje przewodników i dzięki temu możliwe jest stworzenie kabla strojonego indywidualnie.

Pozwala to ściśle dopasować parametry przewodu do parametrów Twojego systemu. Produkcja jednostkowa w manufakturze pozwala kontrolować cały proces i ujarzmić technologię.

Budowę takiego kabla zaczynam od podstaw. Stworzymy go wspólnie na podstawie Twoich wymagań i mojej ekspertyzy. Projekt takiej specjalnej konstrukcji i wykorzystane materiały wynikają z celów, które chcemy wspólnie osiągnąć - oczekiwanego brzmienia.

Co To Oznacza Dla Ciebie?
Sam Stworzysz Muzyczne Show

Twój instynkt i tak zawsze podpowiada Ci co jest najlepsze. Z okablowaniem Individual sam stworzysz muzyczne show, w którym gwiazdy rocka zagrają w Twoim domu fenomenalny koncert.

Pracując nad uzyskaniem pożądanej charakterystyki tonalnej stawiam jeden cel – dać Ci najlepsze rozwiązanie. Przez zwieńczenie systemu kablami Individual otrzymujesz perfekcyjnie dopracowane brzmienie.

Słyszysz dźwięki lepiej i wyraźniej. Zyskujesz także głębię i delikatne, a do tego bardzo szczegółowe wysokie tony. Prezentacja muzyki jest nieporównywalnie lepsza, przekazuje więcej emocji i informacji w nieporównanie bardziej prawdziwy i zrelaksowany sposób. Cały system zaczyna wreszcie oddychać pełną piersią. To, co słyszysz obezwładnia swoją potęgą i majestatem.

Tak naprawdę wszystkiego dowiesz się, gdy będziesz to miał w swoich rękach.

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved