Olimp High Endu :: AriniAudio
Własna Sala Koncertowa :: Stereo Individual™

Systemy Stereo Individual
Brzmienie Dla Najbardziej Wytrawnych Koneserów
Jedyne Na Świecie :: Precyzyjnie Strojone w Twoim Salonie

Panowie wydobyli z mojego systemu maksimum możliwości.

Bez jeżdżenia po salonach i kupowania nowych i coraz droższych zabawek.

System po zaprojektowaniu kabli Individual gra naprawdę pięknie!

Jarosław Herdman

Dopasuj brzmienie nowego systemu do akustyki i siebie samego, a nie na odwrót. Tylko to jest ostatecznym stopniem wtajemniczenia dla najbardziej wytrawnych koneserów doskonałego dźwięku. Da to, czego potrzebujesz:

Brzmienie Dopasowane Do Ciebie i Akustyki Salonu
Lepsze Niż Cokolwiek, Co w Życiu Słyszałeś

Mamy już dobrane wybitne urządzenia, które znakomicie uzupełniają się nawzajem. Pomimo tego, poszukiwanej wspaniałości nadal nie ma. System nie gra na miarę swoich możliwości, brakuje dynamiki, a płyty rockowe wywołują czasem krwotok z uszu. Wielu twierdzi, ze to jest wina akustyki i nie da się z tym nic zrobić. Teraz najlepiej wydać drugie tyle na adaptację akustyczną. Najlepiej taką, która zniweczy urok Twojego salonu...

Każde pomieszczenie ma inną akustykę, ale akustyka to nic innego jak modyfikacja balansu tonalnego i chodzi o to, żeby się do niej dostosować.

Dla strojonych przeze mnie systemów audio cały komplet okablowania tworzony jest od podstaw. Kable projektowane są według odsłuchów w Twoim salonie w taki sposób, aby wyrównać i wygładzić postać balansu tonalnego zgodnie z akustyką Twojego pomieszczenia.

Dzięki temu każdy element jest zasilany prawidłowo, a sygnał przekazywany między urządzeniami jest najwyższej jakości. Koniec problemów z przerzucaniem kabli i niemającymi końca kosztownymi kombinacjami.

Pozwalam na pewne odchylenia w odniesieniu do idealnego wzorca brzmienia uwzględniając Twoje osobiste preferencje i wykorzystując muzykę, którą lubisz najbardziej.

Jeśli jesteś osobą, która ponownie chce się uczyć i co najważniejsze – otrzymać to, czego naprawdę potrzebuje - możemy wspólnie osiągnąć TEN cel. W końcu wolisz mieć rację, czy stworzyć coś wybitnego i być szczęśliwy?

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved