Olimp High Endu :: AriniAudio
Kable sieciowe do audio High End Utopia Premium od AriniAudio

Utopia Premium
Nie Osiągnąłeś Jeszcze Wszystkiego
Zasilanie Dla Zaawansowanych

Przełomowa technologia stworzona dla osoby posiadającej dopracowany, High Endowy system audio z dużymi głośnikami i potężnym wzmacniaczem.

Zapotrzebowanie prądowe i zdumiewająca szerokość pasma takiego systemu zmusiła mnie do opracowania czegoś zupełnie nowego:

To rozwiązanie dla tych, którzy twierdzą, że osiągnęli już wszystko. Wiedz, że od tego miejsca przygoda rozpoczyna się na nowo.

Jedyne ciężkie i ogromne przewody na rynku, które pozostają wygodne, elastyczne i łatwo dają się układać.

Najbardziej szlachetny gatunek miedzi o długich kryształach oraz zoptymalizowana sekwencja przewodników o potężnym czynnym przekroju poprzecznym. Konstrukcja ta uwzględnia interakcję systemu o szerokim paśmie przenoszenia i dużym zapotrzebowaniu prądowym z siecią.

Stopień skomplikowania i wyjątkowość materiałów jest dokładnie taka sama jak w przypadku przewodu Eternel The Reference. Skąd taka różnica w cenie? Utopię łatwiej zbudować.

Posiada jedne z najlepszych wtyków na rynku. Do łączenia z Twoimi urządzeniami służy tu demagnetyzowana i obrabiana ciekłym azotem para słynnych Herculesów firmy MPS. Miedziane i bezpośrednio kryte czystym, technicznym złotem. To szczytowe osiągniecie w zakresie styku.

Dobroczynne działanie porównywalne jest z wymianą źródła i odczujesz je natychmiast.

Ogólny charakter tonalny Utopii Premium podobny jest do przewodu wzorcowego Eternel The Reference: Ład i porządek. Po co więc ten model? Rożni się subtelnościami podzakresów. Te niuanse zmieniają wszystko:

Basu w Utopii Premium jest obfitość, tak samo jak w Eternel The Reference. Jednak jest to bas niższy, bardziej napięty i zdyscyplinowany. Pręży się i uderza w punkt jak żaden inny. Jest to lekkie odejście od neutralności, ale dzięki temu Twój system zabrzmi z potężniejszym pomrukiem i wyraźnie zwiększoną dynamiką.

Średnica Utopii Premium jest łagodniejsza i przyjemniejsza w odbiorze. Delikatnie ocieplona, skondensowana i lekko wycofana. Pozwala cieszyć się szerszą perspektywą i podziwiać całość.

Również rodzaj detaliczności tego przewodu pozwala śledzić niuanse i muzyczny mikroplankton w bardziej zrelaksowany sposób.

Góry jest pod dostatkiem, ale jest to góra przyjemna i mniej zobowiązująca. Jej charakter kładzie większy nacisk na wybrzmienie i subtelność.

Jak widać, Utopia Premium odchodzi lekko od neutralności. Dzięki temu jest to przewód wręcz stworzony dla wyrafinowanych i najbardziej wymagających melomanów. Osób, które ponad wzorcową neutralność kładą jednak większy nacisk na odbiór emocjonalny muzyki.

Z Utopią Premium, za każdym razem kiedy włączysz play, porwie Cię zachwyt i przypływ adrenaliny.

Odczujesz obezwładniające ciśnienie akustyczne, potęgę i głębię niskich tonów.

Teraz delektujesz się muzyką we wszystkich jej aspektach.

Bas jest potężny. Wokale są pełne, naturalne i urokliwe. Góra pasma perlista i swobodna.

Idealny wybór również do systemów, w których brzmienie warto nieco złagodzić na górze i średnicy, ale jednocześnie poprawić bas i podnieść doskonałość przestrzeni.

Wielu moich klientów wybrało Utopię Premium przed Eternel The Reference. Owszem, szczytowy model jest obiektywnie lepszy, ale nie zawsze daje najlepsze rezultaty.

Utopia Premium :: Specyfikacja Techniczna

Średnica kabla
25 mm
Metale przewodnika
Struktura metalograficzna
Wielkokrystaliczna, odprężona i ukierunkowana
Warstwa wierzchnia przewodnika
Obróbka mechaniczna CNC
Konstrukcja kabla
Hi Current Sequential Helix
Ochrona sygnału
3 Layers Polymer + Air
Styk z urządzeniem
Cryo MPS™ Hercules™ Shuko/IEC
Odmiana propagacji fali akustycznej
Nasycona przestrzenna
Kaskadowy system filtrowania i ochrony
Kabel nadaje się do użytku z
Urządzenia audio z gniazdem IEC C14/C16
Produkcja w manufakturze w Polsce

To Niesłychane, polecam Tutaj:

Precyzyjnie Strojone Audio :: Individual

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved