Olimp High Endu :: AriniAudio
Kable do głośników Divine Acoustics Proxima Individual od AriniAudio

Kable Głośnikowe Individual
Divine Acoustics Proxima :: Wybór Redakcji StereoLife

Była tylko jedna możliwość, aby to sprawdzić

Rzuciliśmy mu wyzwanie!

Red. naczelny Tomasz Karasiński , StereoLife

Kable głośnikowe Divine Acoustics Proxima przetestowane w StereoLife przez redaktora naczelnego Tomasza Karasińskiego wywodzą się ze specjalnej serii Individual, która gwarantuje precyzyjne i celowe kształtowanie brzmienia systemu audio. Brzmi ciekawie?

Redaktor Karasiński, po teście innego kompletu Individual w Hi-Fi i Muzyka, zadzwonił do mnie i zaproponował mi przeprowadzenie kolejnego, podobnego testu. Tomek zapytał mnie o zaprojektowanie i wykonanie kabla głośnikowego dopasowanego do systemu z głośnikami Divine Acoustics Proxima. "Prowokuje mnie i rzuca mi wyzwanie!" - pomyślałem. No i jak miałem się nie zgodzić?

Przeczytaj skrót recenzji kabli Individual do Proxim klikając tutaj i dowiedz się jak to było.

Wracając do przewodów, po wykonaniu z Tomkiem wspólnych odsłuchów, wspólnie ustaliliśmy czym brzmieniowo powinny cechować się przewody idealne do Proxim.

Uzupełnienie przebiegu tonalnego tych głośników polega na złagodzeniu górnych zakresów pasma akustycznego, poprawie własności przestrzennych, dogrzaniu średnicy i uwypukleniu basu. Dobrałem geometrię nowego okablowania i materiały żeby osiągnąć dokładnie wymagany przebieg tonalny. Otrzymałem nagrodę "Wybór Redakcji StereoLife".

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved