Olimp High Endu :: AriniAudio
Atillion RCA :: Zdobywaj Najwyższe Szczyty

AtilliON
Kable Sygnałowe RCA
Mój Najwyższy Stopień Wtajemniczenia

Oto kable sygnałowe, które posiadają moc ukazania najdrobniejszych niuansów muzyki w sposób niesłychanie ekspresyjny, ale i kulturalny. Zgodny z filozofią, że bliższa ciału koszula...

Niewiele przewodów na świecie potrafi oddać najdokładniej wszystkie aspekty brzmienia. Zachowując każdy szczegół i zupełnie bez przykrych skutków ubocznych oraz niechcianych konsekwencji.

Nie będę przynudzał na temat detali technicznych budowy wewnętrznej. Byłoby to całkowicie sprzeczne z fascynującymi właściwościami sonicznymi tego przewodu: Rozrywką i rozwojem przy muzyce na poziomie przewyższającym aktualne najwyższe standardy.

Wspomnę tylko, że Atillion stanowi zwieńczenie kolekcji Imperial i wykorzystuje cenne atuty konstrukcyjne, które wprowadza referencyjny Eternel. Dają one zdecydowaną przewagę nad pozostałymi rozwiązaniami. Po więcej informacji odsyłam tutaj.

Całkowicie pominąłem kwestie budżetu i odrzuciłem sprawy zupełnie dla dźwięku nieistotne, takie jak ekonomia. W połączeniu z moim kunsztem i doświadczeniem spowodowało to, że Atillion oferuje jeszcze lepsze izolowanie i ekranowanie.

Przewodnik uformowany jest w zupełnie bezkompromisowy sposób z najczystszej dostępnej obecnie miedzi. Mianowicie klasy 7N o wielkich w skali makroskopowej kryształach. Obróbka w polu magnetycznym powoduje, że ziarna sa zorientowane wzdłuż osi kabla. Warstwa wierzchnia przewodnika zabezpieczona jest elektrochemicznie srebrem. Tylko i wyłącznie dla doskonałej uczty zmysłów.

Tutaj grzeczna neutralność ustępuje bardziej emocjonalnemu i intensywnemu przeżywaniu muzyki. Mianowicie to mocna i dogrzana średnica gra pierwsze skrzypce. Wsparta jest na ekspansywnym fundamencie basowym. Reszta pasma jest równie wzorcowa, jak w przewodach Eternel. Tyle, że jeszcze lepsza. Znajdziesz tu radosną i strzelającą górę pasma, rzucającą światła i półcienie o analogowej gradacji.

Także przestrzeń o nieskończonej i niebezpiecznie intrygującej, wielowektorowej głębi. Przekaz z łatwością rozbrzmiewa i rozchodzi się w wielu kierunkach oraz na wielu płaszczyznach. Gwarantuje żywy, złożony i wielobarwny dramat, który rozegra się w Twojej głowie. Jeśli na to pozwolisz.

Atillion RCA :: Mój najwyższy stopień wtajemniczenia

Nie będę też podawał zbyt wielu szczegółów na temat ręcznego wykończenia naturalną skórą, które widać na zdjęciach. Najważniejsze, że wykonywane jest osobiście przez znanego w Europie rzemieślnika, mistrza rymarskiego i aktywnego fana motoryzacji.

Ta szlachetna i zadziorna aparycja odzwierciedla wartości wewnętrzne. Z Atillionem usłyszysz częstotliwości dźwięków, których nie znałeś do tej pory. Posiądź wszystkie te walory i niuanse ulubionej muzyki w wersji najbardziej bezwstydnej, ale i naturalnej. To tylko dla osób, które zdobywają najwyższe szczyty.

Atillion RCA :: Specyfikacja Techniczna

Średnica kabla
12 mm
Metale przewodnika
Struktura metalograficzna
Wielkokrystaliczna, odprężona i ukierunkowana
Warstwa wierzchnia przewodnika
Metaliczna powłoka elektrochemiczna
+ Ochrona przeciwkorozyjna
Konstrukcja kabla
ProgressiveProfile Multi-Core™
Parallel Transmission Line
+ Perfect Impedance
Ochrona sygnału
+ Shield + Natural leather
Styk z urządzeniem
Nachylenie zbocza na szczycie pasma
Odmiana propagacji fali akustycznej
Przesycona
Poziom kompresji i saturacji
Maksymalny
Prezentacja przestrzeni
Bardzo głęboka (V plany)
Charakter basu
Środkowy
Kaskadowy system usuwania zakłóceń
Kabel nadaje się do użytku z
Źródła analogowe, źródła cyfrowo-analogowe, interfejsy audio, przedwzmacniacze, wzmacniacze, końcówki mocy
Produkcja w manufakturze w Polsce

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved