Olimp High Endu :: AriniAudio
Individual™ :: TAD Laboratories

Przewody Symetryczne XLR Individual
TAD Laboratories
Przedwzmacniacz TAD C2000 < Odtwarzacz TAD D600

Firma TAD Laboratories to super prestiżowy oddział Pioneer’a. To również jedne z najbardziej niezwykłych urządzeń audio, z jakimi miałem przyjemność pracować. Siłą TAD jest neutralność i rzetelność brzmienia. Ponadto podstawa dźwięku jest znakomita dzięki mięsistym i tłustym niskim częstotliwościom. W czasach pogoni za detalami i majstrowania przy paśmie jest to elitarne i wyjątkowe. Do tego jeszcze otrzymujesz rzadko spotykaną solidność budowy.

Mimo tych superlatyw w brzmieniu brakuje tego czegoś. Pazura agresji i wulkanu energii. Przydałoby się także nieco więcej przestrzeni. Aby pozbyć się tych cech ujemnych zaprojektowałem od podstaw okablowanie XLR Individual TAD, które gra w systemie z następującymi urządzeniami:

  1. Kondycjoner zasilania AriniAudio Spectral
  2. Odtwarzacz CD TAD Laboratories D600
  3. Przedwzmacniacz TAD Laboratories C2000

Poprawa detaliczności, ataku i spoistości basu wpływa na radykalną poprawę jakości dźwięku. Teraz możesz liczyć też na pazur agresji.

Tonalność ułożyłem w taki sposób, aby pozostawić neutralność, dystyngowany charakter całości i świetny bas. To doskonałe połączenie wszystkich aspektów brzmienia w jednym systemie.

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved