Olimp High Endu :: AriniAudio
Zestawy Głośnikowe Evolver

Evolver The Reference
Zestawy Głośnikowe
Emocjonująca i Celująco Realistyczna Perspektywa

Zestawy głośnikowe Evolver są dla Ciebie jeśli poszukujesz nowych wartości i głębi przeżywania muzyki. Skonstruowałem je zarówno dla doświadczonego melomana jak i początkującego entuzjasty. Pomogą rozwinąć znakomity system audio, albo staną się fundamentem czegoś zupełnie nowego. Ich zjawiskowe i subtelne piękno doceni każdy esteta, nawet żona.

Kluczowe Aspekty Techniczne
Wybitnie Grających Głośników

Tysiące godzin pracy ze słuchawkami i referencyjnym sprzętem studyjnym pozwoliło mi skonstruować głośniki odpowiednie do pracy w profesjonalnym studio nagrań. Przede wszystkim również wyjątkowo muzykalne. Evolver to bezprecedensowa dokładność i kultura formowania dźwięku:

  1. Precyzyjnie do ułamka dB/okt zaprojektowana zwrotnica gwarantuje spójny, gładki i poprawny przebieg tonalny. Czuwa też nad absolutną spójnością fazową i czasową. Koherencja ta powoduje, że te kolumny dosłownie otulą Ciebie dźwiękiem.
  2. Ceramiczne przetworniki grają równo, a przebieg impedancji jest specjalnie zoptymalizowany i bardzo przyjazny dla wzmacniacza. To cechy szczególnie istotne w przypadku wzmacniaczy lampowych, które ułatwią prawidłową implementację w Twoim systemie.
  3. Złożona i nowatorska budowa wewnętrzna pozwoliła osiągnąć dokładność linii transmisyjnej i efektywność portu BR w jednej konstrukcji!
  4. Zaprojektowane od podstaw okablowanie wewnętrzne Individual umożliwiło jeszcze dokładniejsze strojenie niuansów i subtelności, co dodatkowo dodaje smaku.
  5. Osiem doskonałych ustawień postaci dźwięku pozwoli bardzo dokładnie dopasować brzmienie w każdym zrównoważonym systemie i salonie.

Ponadto te kolumny są solidne. Naprawdę! Wszystkie podzespoły pochodzą z produkcji polskiej albo niemieckiej. Są dedykowane do audio High End, a do tego osobiście przeze mnie selekcjonowane. Mają nawet kilkuset procentową wydajność i parametry w odniesieniu do wymaganych. Masz więc pewność niezrównanej trwałości i jakości prezentacji.

Prywatna Sala Koncertowa
Nowa Głębia Przeżywania Muzyki
Komfort Analizowania Dźwięków

Teraz wyraźnie i bez wysiłku usłyszysz całą gamę muzyczną. To emocjonująca i celująco realistyczna perspektywa słuchania muzyki oraz komfort analizowania dźwięków. Z tymi kolumnami Twoje życie zmieni się nie do poznania. Przesłuchasz wszystkie swoje albumy od nowa i będziesz zdumiony nowością i świeżością interpretacji. Bo tak wiele usłyszysz nowych niuansów!

Zadzwoń albo napisz żeby dowiedzieć się więcej. Umów się na emocjonujące i pogłębiające wiedzę odsłuchy w moim Sanktuarium High Endu. Przesłuchaj swoje ulubione nagrania w systemie referencyjnym, a także ze swoimi urządzeniami i kolumnami Evolver. Teraz Twoja przygoda ze słuchaniem muzyki rozpocznie się od nowa.

Evolver :: Specyfikacja Techniczna

Wymiary (S x W x G)
(23,5 x 109 x 35) cm
Okablowanie wewnętrzne
Konfigurowalność
Tak
Skuteczność
89,3 dB
Impedancja średnia
6,35 Ω
Impedancja minimalna
7,2 Ω w zakresie od 20 do 2 000 Hz
Izolacja i wypełnienie
Terminale głośnikowe
Single-wire: BFA / Widły / Szpile
Średnie nachylenie filtrów zwrotnicy
Pasmo przenoszenia +/- 0,5 dB
55 - 21 500 Hz
Pasmo przenoszenia +/- 2,5 dB
27 - 35 500 Hz
Odmiana propagacji fali akustycznej
Wzorcowa / Nasycona
Kaskadowy system usuwania zakłóceń
Zastosujesz do
Wzmacniacze lampowe i tranzystorowe średniej wydajności
Ustawienie przy ścianach lub odsunięte do ∼ 0,5m
Odsłuch w polu średnim lub bliskim
Produkcja w manufakturze w Polsce

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved