Olimp High Endu :: AriniAudio
Zachwycą Wyrafinowaniem :: Kable Głośnikowe Hurican

Hurican
Ambitne Przewody Do Głośników
Zachwycą Wyrafinowaniem i Elegancją

Doskonale prezentuje niuanse nagrania. Odpowiedzialne za to są

górne częstotliwości, które są dobrze akcentowane, ale i szlachetne.

Dolne częstotliwości są równie zdefiniowane i mięsiste jak w Darku.

Bardzo ciekawe brzmienie.

Michał Lewicki

Huricana stworzyłem dla Ciebie jeśli chcesz nasyconego i soczystego​ brzmienia. Zamknąłem w nim ambitną i nowatorską technologię, która tchnie w Twoje zestawy głośnikowe nowe życie.

Wykorzystałem właściwości elektroakustyczne miedzi DOFC o laboratoryjnej czystości. Jej użycie wpływa na pogłębienie przekazu dźwiękowego. Precyzyjnie dopasowana geometria ożywia całość i subtelnie wyostrza detale. Tyle, ile potrzeba i nie więcej!

Przewodniki umieściłem w gazowym środowisku ochronnym, które kontroluje interakcję przewodnika z otoczeniem. Doskonały styk z terminalami gwarantują te same wtyki, które są stosowane w najwyższym modelu: AtilliON. Nie zapomniałem też zaimplementować mój system oczyszczania sygnału MultiStage Signal Conditioning.

Nie spodziewasz się, co się stanie po wpięciu tego interkonektu do Twojego systemu. Usłyszysz czystość, subtelność i muzykalność. Dźwięk stanie się bardziej wyraźny, ale i naturalny. Zachwyci wyrafinowaniem i elegancją.

Hurican jest również używany do zastosowań profesjonalnych. Zestawy głośnikowe Evolver i Vendeton są strojone przy pomocy tego właśnie okablowania. Wzorcowy sposób przetwarzania średnicy na tle niższych zakresów pasma akustycznego daje to coś: Soczystość brzmienia. To jest wyjątkowo trudne do zdobycia w tej półce cenowej.

Hurican rozważnie układa i porządkuje scenę. Uwodzi wokalami. Taka mała złota rączka. Nie wiesz, co jeszcze jest nagrane na Twoich płytach, a to dopiero początek przygody.

Zapytaj o nie. Zwłaszcza, kiedy najlepsze dopasowanie do głośników wydaje się zadaniem niewykonalnym. Dzielny i szlachetny Hurican może okazać się zbawiennym wyborem.

Hurican :: Specyfikacja Techniczna

Średnica kabla
12,5 mm
Metale przewodnika
Struktura metalograficzna
Warstwa wierzchnia przewodnika
Obróbka mechaniczna CNC
Konstrukcja kabla
Compact Multi Helix
Ochrona sygnału
3 Layers Polymer + Air
Styk z urządzeniem
Banany BFA lub widły z miedzi OFC
Nachylenie zbocza na szczycie pasma
Odmiana propagacji fali akustycznej
Nasycona liniowa
Kaskadowy system usuwania zakłóceń
Kabel nadaje się do użytku z
Zestawy głośnikowe z terminalami BFA / widły / szpile
Produkcja w manufakturze w Polsce

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved